ULUKUR Mimarlık olarak İnşaat, Projelendirme, Kentsel Dönüşüm alanında yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeyi arkamıza alarak ulaşabildiğimiz her noktanın yaşam alanlarını  güzelleştirmek üzere  yola çıktık. Bugün geldiğimiz noktada uyguladığımız projeler ile insan yaşamına konfor ve rahatlık katıyoruz.

Biz, bir aile şirketiyiz. Aile olmanın, aynı çatı altında bir araya gelmenin mutluluğunu ise çok iyi biliyoruz. Mutlulukları arttırmak ve birliktelikleri daha keyifli bir hale getirmek üzere, bugüne kadar gerek bireysel gerekse kurumsal olarak yüzlerce müşterimize iklimlendirme hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz projelerde “insan yaşamına konfor katma” amacımızın yanı sıra “enerji verimliliği” ve “yakıt ekonomisi” konuları da önceliklerimiz arasında yer alıyor. Verimlilik ve maksimum tasarrufu ön planda tutarak gelecekte sektörümüzün önde gelen şirketleri arasında yer almayı hedefliyoruz.

Yaptığımız işin bir kentsel dönüşüm inşaat işinin ötesinde, insanlar için yaşanılabilir yerler yaratmak olduğunu biliyoruz. Bu amaçla yüksek hizmet kalitesini amaç ediniyor ve imza attığımız izi bıraktığımız her projede konusunda uzman, kadromuz ile çalışıyoruz. Değişimi hissetmek için bize sadece yaşam alanınızı göstermeniz yeterli. Onu keşif aşamasından devralarak, dilediğiniz alanı yaşayabileceğiniz bir alan haline getirmek ise bizim görevimiz.

Temel İlkelerimiz

  • Faaliyetimizi yürütürken müşterilerimize dürüst davranmak
  • Faaliyetlerimiz sırasında çevreye ve doğaya saygılı olmak, korumak
  • Müşterilerimizi yönlendirmek, açık, net ve dürüstçe bilgilendirmek, müşteri memnuniyetini esas alarak isteklerine öncelik vermek
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımımız, hayal gücümüz, cesur girişimlerimizle ve müşteri memnuniyeti desteği ile çizdiğimiz sınırlarımızı aşmak.
  • Dürüst, özverili ve itinayla çalışmak başarımızın anahtarı olup, sonuç müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetiniz, tasarımınızı yaratan en önemli olgudur!

* Ulukur İç Mimarlık